Oidentifierad konstnär akvarell

724592

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, sittande kvinna, akvarell, osignerad, uppklistrad, ca 56x40,5 cm

Fläckad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Budhistorik (3 bud)

5533359
500
5528304
450
5528304

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.