Kaffeservis Musselmalet Royal Copenhagen

724591

ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", 22 dlr, halvblond, kaffeservis, bestående av: 9 kaffekoppar med fat (719), 9 assietter (574), gräddkanna (522), gräddkanna (521), 2 ljusstakar (767)

Smärre slitage, en kopp med nagg, mikronagg kan förekomma

Ändringar/tillägg
1 assiett med nagg samt 2 extrafat för kaffekoppar medföljer

Keramik/Porslin

Monter 12

Budhistorik (2 bud)

5526377
5525200
700

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.