Waldemar Sjölander

724588

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988), Komposition utan titel, signerad och daterad 1965, gouache, ca 60x43 cm

Fack 27

Waldemar Sjölander

Budhistorik (8 bud)
5525770
1 600
5525619
5525768
1 400
5525619
1 300
5525529

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.