Karl Höglund

724587

KARL HÖGLUND (född 1940): (3) Figurkompositioner signerade och numrerade Karl Höglund, färglitografi, ca 23,5x23,5, 34x28,5, ca 44x29 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 2

Karl Höglund

Budhistorik (19 bud)
5529083
5540251
5529083
1 400
5540248
1 300
5529083

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.