Ola Billgren färglitografi

724585

OLA BILLGREN (1940-2001): Strandmotiv med man samt kvinna, signerad och daterad Ola Billgren -74, färglitografi, numrerad 45/100, ca 33,5x41 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 23

Ola Billgren färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5567558
5547157

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.