Mikko Oinonen oljemålning

724582

MIKKO OINONEN (Finland, 1883-1956): Motiv med stuga och hö, signerad samt daterad 1935, olja på duk, ca 53x64 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Mikko Oinonen oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5541350
5528341

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.