Oljemålning 1700-tal

724580

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, landskap med figurscen, ej signerad, 1700-tal, 38 x 51 cm.

Dubblerad duk, retuscher, krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
5540077
5539761
5539760
950
5528877
900
5526065
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.