Charler Martin Hardie oljemålning

724576

CHARLES MARTIN HARDIE (England 1858-1916)
Spanjorska, monogramsignerad, daterad -91, olja på pannå, ca 36 x 26 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (4 bud)

5535341
5528289
5526674
5526052

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.