Ett par senempire ljusstakar

724571

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, 1800-tal,
balusterformat skaft med bladdekor, tredelad sockel med tassfötter, höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage, polerade

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Ett par senempire ljusstakar

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5546525
120
5546523
110
5540860
60
5533427
55
5533426
45

Slutpris EUR:
120
1 253 SEK, 141 USD
Utropspris EUR:
200