Gustaf Rydberg oljemålning

724568

GUSTAF RYDBERG (1835-1893). Bondgård, signerad G Rydberg, daterad 1870, olja på duk, ca 38 x 60 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Gustaf Rydberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5543743
5543741
3 800
5543740
5543728
5543669

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.