Flykten ur Egypten

724559

JULIO CARPIONI hans krets, Venetiansk skola, omkring 1660, Flykten ur Egypten, olja på duk, 52 x 44 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Mauduit, Etienne, Paris.

Dubblerad. Äldre lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Flykten ur Egypten

Budhistorik (10 bud)
5542923
8 200
5538418
8 000
5538162
4 400
5535813
4 200
5533179

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.