Gunnar Cyrén

724558

GUNNAR CYRÉN, "Nobel", fiskbestick, 24 delar, Gense, förgyllt stål, skaft i form av stiliserade fiskar med ögon i grönt, stämpelmärkta, 12 fiskknivar samt 12 fiskgafflar, längd ca 19-21 cm.

Mindre bruksslitage.

Diverse

Gunnar Cyrén

Budhistorik (12 bud)
5573156
3 400
5572901
3 200
5573154
3 200
5572901
5573153
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.