Soffbord Italien

724550

SOFFBORD, 1980/90-tal, svart marmor/komposit, Italien, höjd ca 51, 140x80 cm

Synlig repa, slitage i mitten

Ändringar/tillägg
Enligt uppgift vikt ca 100 kg, bordet är i två lösa sektioner (skiva / underrede)

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Soffbord Italien

Budhistorik (1 bud)

5544263
2020-01-21 22:27:54

2020-01-22 kl 21:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.