Pablo Picasso litografi

724541

PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike, 1881-1973): "Paloma" (Paloma et Claude), 1950, onumrerad upplaga om 2000 ex, litografi, osignerad, bildyta innanför passepartout ca 33x23,5 cm

Beskuren, gulnad, något sned i passepartout

Fack 31

Pablo Picasso litografi

Budhistorik (17 bud)
5541997
1 400
5541183
1 300
5541895
5541183
5541893

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.