Steiff figurer

724533

STEIFF, 3 st, "Mucki" "Macki" och "Mecki", igelkottar, 1950/60-tal, längd ca 11-25 cm

Byxorna på stora figuren är trasiga, slitage

Leksaker

Steiff figurer

Budhistorik (1 bud)

5534054
2020-01-19 10:26:03

2020-01-21 kl 19:59
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.