Joan Miró

724524

JOAN MIRÓ (1893-1983): Komposition, färglitografi 1976, Mourlot 1076, signerad i trycket, numrerad 480/500, bladmått ca 77x55 cm

Tavelvagn 3

Joan Miró

Budhistorik (10 bud)
5537211
5537063
5537035
5537062
5537035
750

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.