Oidentifierad konstnär 1800-tal olja

724507

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, otydligt signerad, uppfodrad duk på pannå, ca 25x31 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Budhistorik (1 bud)

5538655
2020-01-20 13:45:56

2020-01-21 kl 18:50
Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.