Tallrikar porslin Kina 1700-tal

724505

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått , diameter ca 22,5 resp 23 cm

Slitage, nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 9

Budhistorik (1 bud)

5540500
2020-01-20 22:45:13

2020-01-21 kl 14:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.