Goebel 3 st Hummelfiguriner

724497

GOEBEL, 3 st, figuriner, 1930-/40 tal, "Hummel", Tyskland, polykromt flintgods, stämplar med olika åldrar undertill, höjd ca 13-16 cm

Smärre slitage, fläckar, mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Goebel 3 st Hummelfiguriner

Budhistorik (3 bud)

5529188
5527749
5525309

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.