Eric Hallström oljemålning

724489

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Landskapsmotiv, signerad Hallström, olja på pannå, 34x43 cm

Tavelvagn 1

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5538525
2 800
5525765
2 600
5538522
2 600
5525765
2 400
5538520

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.