Fritz Högberg oljemålning

724485

FRITZ HÖGBERG (1899-1956): Ängsblommor, signerad F. Högberg, olja på pannå, ca 46x38 cm

Tavelvagn 1

Fritz Högberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
5542943
1 800
5542791
1 700
5542805
1 600
5542791
5542804
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.