Cigarettskrin i silver

724480

CIGARETTSKRIN, 2 st., silver, 1900-talets mitt, svenska importstämplar, invändigt klädda med trä, längd ca 13-16 cm

Gravyr, smärre bucklor

Silver

Monter 10

Cigarettskrin i silver

Budhistorik (5 bud)
5541021
500
5537622
450
5531961
5529712
5529358

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.