Girard Perregaux herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
724461
 
Beskrivning

GIRARD PERREGAUX, armbandsur, stål/krom, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 6997929, verknr. 123634, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 37,3 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Girard Perregaux herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (19 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5538459
2020-01-20 12:20:12
4 200
5529132
2020-01-17 17:21:02
4 000
5538458
2020-01-20 12:20:08
3 800
5529132
2020-01-17 17:21:02
3 600
5538457
2020-01-20 12:20:03
3 400
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-01-21 kl 18:44
Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
2 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online