Glashutte herrarmbandsur

724453

GLASHÜTTE, armbandsur, Spezimatic, gulddoublé, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 358560, cal 734, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 35,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, timvisare med skadad lysmasa, slitage

Klockor/Ur

Glashutte herrarmbandsur

Budhistorik (13 bud)
5543752
1 700
5530391
1 600
5525534
5530390
5525534
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.