Kanapé / Schäslong

724451

KANAPÉ / SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, mahogny, klädd i röd textil, djuphäftade knappar, längd ca 160, rygghöjd ca 130, djup ca 75 cm

Bruksslitage, fuktfläckar, sprickor i faner, smuts

Möbler, Soffor

Rum 1

Kanapé / Schäslong

Budhistorik (18 bud)
5543618
1 800
5543066
1 700
5543066
5542880
5542731

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.