Taklampa 1960-tal teak och mässing

724438

TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i mässing, detaljer i teak, kupor i rökfärgat pressglas, höjd ca 59 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 14

Budhistorik (3 bud)

5543190
5543187
5543185

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.