Byrå gustaviansk stil

724437

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mahogny, 3 lådor, mässingsbeslag, kannelerade sidor och ben, höjd ca 80, 100x51 cm

Bruksslitage, smått tröga lådor, fuktskadad, slitage, blekt, faneravslag

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, hämtas ut vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
5547208
5547207
750
5547206
700
5544963
650
5544961
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.