Sideboard

724436

SIDEBOARD, 1960-tal, mahognyfanér, centralt med 5 utdragbara lådor flankerat av skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 79, 160x42 cm

Mindre fanérskada vid ena kortsidan, medföljer fanérbitar för lagning/reserv

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sideboard

Budhistorik (17 bud)
5543120
5 000
5541898
4 800
5541612
4 600
5541897
4 400
5541612
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.