En kandelaber

724435

KANDELABRAR, mässing, Ryssland 1800-talets slut, för fem ljus, ornamentik i slavisk stil, höjd 41,5 cm, bredd 37 cm

Slitage, skador, två ljusarmar saknas.

Belysning, Bordslampor, Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

En kandelaber

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5549663
2020-01-23 11:17:51
30

2020-01-28 kl 17:07
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR:
150