Matbord teak

724433

MATBORD, 1900-talets mitt, teak, med iläggsskiva, höjd ca 73, diameter ca 110, längd inkl. förlängningsskiva ca 168 cm

Bruksslitage, smärre repor, underredet där man lägger på iläggsskivan sprucken/lagad sedan tidigare

Möbler, Matbord

Rum 7

Matbord teak

Budhistorik (33 bud)
5542694
4 400
5542685
4 200
5542266
5542266
3 800
5542026
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.