Sängbord

724432

SÄNGBORD, 1 par, fanerade med mahogny, bronserade framben i form av lejontassar, längd 42, bredd 36 cm, höjd 71 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

Ändringar/tillägg
1 nyckel finns

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Sängbord

Budhistorik (15 bud)
5580025
4 600
5581881
4 400
5580025
4 200
5580818
5580025
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.