Rikard Lindström Från Dalarö

724418

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): "Från Dalarö", signerad och daterad Rikard Lindström 1942, olja på duk, ca 98,5x59 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Rikard Lindström Från Dalarö

Budhistorik (8 bud)
5559201
3 400
5559199
3 200
5559197
5559189
2 800
5559179
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.