Barskåp från England

724415

BARSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, beslag i mässing, dekor med inlägg av mässing, invändigt med spegel, höjd ca 94, 100x48 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Barskåp från England

Budhistorik (4 bud)

5540175
5538460
5538301
5526531
700

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.