Doxa herrarmbandsur i 14 k guld

 
 
 
Auktionsnr
724411
 
Beskrivning

DOXA, armbandsur, 14 k guld, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 1031461, läderarmband med spänne i gulmetall (ej original), diameter 35 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (8 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5532417
2020-01-18 18:52:10
3 000
5529999
2020-01-17 22:59:21
2 800
5525911
2020-01-16 13:26:46
2 600
5525909
2020-01-16 13:26:10
2 400
5525032
2020-01-16 06:46:01
2 200
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-01-21 kl 19:41
Slutpris SEK:
3 000
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
3 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online