Ljusstakar 5 st. 1800-tal

724392

LJUSSTAKAR, två par och en udda, mässing, 1800-tal, höjd 10,5-17 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Ljusstakar 5 st. 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
5552014
100
5570500
95
5552014
90
5570499
85
5552014
80

Slutpris EUR:
100
1 044 SEK, 117 USD
Utropspris EUR:
150