Göran Malmvall 2 bokskåp KA72

724380

SKÅP, 1920-tal, stomme i björk, överdel med pardörrar, invändigt med hyllplan, nederdel med 2 lådor, höjd ca 136, 124x45 cm

Bruksslitage, fuktskador vid toppskiva samt fanérskador kring stomme förekommer

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 9

Göran Malmvall 2 bokskåp KA72

Budhistorik (3 bud)

5531673
700
5531671
5531670

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.