Skåp med byråsektion

724379

SKÅP, 1920-tal, stomme i bonad björk, fanérad med olika träslag bl.a riopalisander, överdel med pardörrar, invändigt med hyllplan, underdel med 2 lådor, höjd ca 153, 135x44

Fanérskador förekommer samt mindre stötmärken kring stomme

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp med byråsektion

Budhistorik (2 bud)

5533962
5533182

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.