Bert Johnny Nilsson oljemålning

724375

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, signerad och daterad B Johnny Nilsson 1987, olja på duk, ca 162x130 cm

Budhistorik (17 bud)
5542870
9 600
5542867
9 400
5542866
9 200
5542862
9 000
5542859
8 800

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.