Olle Bonniér litografi

724366

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -56, 67/115, färglitografi, ca 51x41 cm

Fack 16

Olle Bonniér litografi

Budhistorik (11 bud)
5542534
3 400
5538779
3 200
5538779
2 400
5542530
5538779

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.