Grafik

724365

JAN RHODIN (född 1938) (2): Motiv med fåglar, färglitografier numrerad 318/360, motivmått 43x53 cm resp. HC XXXVI/XXXVI, motivmått 46X34 cm

Något gulnade

Fack 27

Grafik

Budhistorik (2 bud)

5553174
5533682

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.