Lars Lindberg färglitografi

724363

LARS LINDEBERG (född 1925), Sol över Öland, signerad Lindeberg, färglitografi, 40/250, 70x51 cm

Fack 24

Lars Lindberg färglitografi

Budhistorik (3 bud)

5537270
5535899
5529414

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.