Ring 18 k guld

724359

RING, 18 k guld, cabochonslipad grön sten, svenska otydliga stämplar, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 4,3 g

Sten med slitage

Guld/Smycken, Ringar

Ring 18 k guld

Budhistorik (13 bud)
5552049
5554332
5552049
950
5540326
900
5545669
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.