Patrik Andiné färglitografi

724351

PATRIK ANDINÉ, (född 1968): modeller i surrealistiskt landskap, signerad och numrerad 77/230, färglitografi, bladmått ca 55x63 cm

Fack 36

Patrik Andiné färglitografi

Budhistorik (3 bud)

5537887
5531826
750
5522441

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.