Olga Nyblom oljemålning

724348

OLGA NYBLOM (1872-1955): Stilleben, signerad och daterad Olga Nyblom -55, olja på pannå, ca 72x65 cm

Fack 30

Olga Nyblom oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5542160
5541888
5525728
5541885
5525728
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.