Wilhelm Wik oljemålning

724346

WILHELM WIK (1897-1987): Geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 41x32,5 cm

Fack 41

Wilhelm Wik oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5539090
2 400
5539089
5539079
5539077
1 900
5539078
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.