Marc Janson olja på duk

724345

MARC JANSON (Belgien, född 1930):"Tomrummet snurrar", olja på duk, ca 60x48 cm, galleribroschyr medföljer

Proveniens: inköpt på Galleri kända målare i Jönköping 1971

Fack 51

Marc Janson olja på duk

Budhistorik (2 bud)

5526235
5525610

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.