Lars Pirak litografi med renar

724338

PIRAK, Lars (född 1932): "Gålmå boamtsso", signerad 135/320, litografi, bladmått 34x39 cm

Fack 20

Budhistorik (17 bud)
5540023
3 600
5540019
3 400
5540019
3 200
5539917
5539917
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.