Matbord teak

724335

MATBORD, 1960-tal, fanérat i teak, med 2 utdragbara skivor på kortsidorna, höjd ca 74, längd 110-188,5x80 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Matbord

Rum 7

Matbord teak

Budhistorik (11 bud)
5541922
5541873
1 400
5541821
1 300
5541868
1 300
5541821

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.