Bordslampa tenn

724327

BORDSLAMPA, tenn, 1900-talets första hälft, märkt "Hags Tin", höjd ca 49 cm

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa tenn

Budhistorik

2020-01-21 kl 21:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.