Biblioteksstege

724326

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets mitt, England, höjd 153 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Biblioteksstege

Budhistorik (15 bud)
5531878
2 800
5538176
2 600
5531878
2 400
5523345
5523345
1 800

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.